0 0
Read Time:1 Minute, 2 Second

BitCoin

Jeśli obserwujecie i analizujecie instrumenty finansowe to wiecie że weekendy potrafią zaskoczyć i w poniedziałki dziwimy się że są ta zwane luki cenowe, lub następowały duże ruchy. W sytuacji kryptowalut jest ten czynnik który w regulowanych instrumentach finansowych należy do instytucji i grubych ryb których nikt nie zna, i pewnie nikt nigdy nie widział. W kryptowalutach mamy możliwość handlu przez weekend w którym nie uczestniczą firmy (TAK, firmy już od jakiegoś czasu aktywnie handlują na rynku kryptowalut).

Przedstawiam na obrazie bardzo dokładny scenariusz którego oczekuje. w obecnej chwili korekta jest ze zmniejszającym się wolumenem (dla nas inwestorów bardzo dobrze), wybicie zaczyna się z większymi obrotami, dla nas również bardzo dobrze. Jeśli taka sytuacja się utrzyma to mamy otwartą drogę do dalszych wzrostów i możliwe wybicie ostatnich oporów. Oznaczyłem te dwie opisane rzeczy jako numer 1 i 2.

Jeśli zaś na weekend zaczną inwestorzy realizować zyski to musimy obserwować numery 3 i 4 ponieważ 3 to obniżenie ceny wraz ze zmniejszającym się wolumenem, i 4 to mocne zwiększenie obrotów Bitcoinem, ale skupowane przez inwestorów. Tym samym cena nie spadnie bardzo mocno, ale wolumen transakcji zwiększy się wraz z późniejszym wzrostem ceny. Najlepszym rozwiązaniem będzie pierwsza opcja, ale rynek jest korekcyjny i musimy brać pod uwagę dwa scenariusze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.