Co to jest BuyCoinNow?

BuyCoinNow.com to procesor płatności kryptowalut, w którym można kupić BITCOIN
za pośrednictwem kart kredytowych, przelewu bankowego i dotpay.

Jak to działa?

Proces kupna BTC

BuyCoinNow.com proces jest bardzo prosty i przejrzysty. Wybierz kwotę BTC, którą chcesz kupić, kliknij „kup teraz bitcoiny” i postępuj zgodnie z zakupem. Kiedy transakcja zostanie zakończona – otrzymasz bitcoiny.

Cyfrowe waluty. Ostrzeżenie o ryzyku

BuyCoinNow.com ostrzega, że ​​kupno i posiadanie cyfrowych walut, takich jak Bitcoin, niesie ze sobą kilka poważnych zagrożeń, w tym między innymi:

  1. Ryzyko, że cyfrowa waluta straci dużo lub całą jego wartość. Cyfrowe waluty są wciąż rozwijającym się nowym obszarem (technologicznym i finansowym), a zatem ich wartość może szybko się zmieniać w bardzo krótkim czasie. BuyCoinNow.com informuje, że przechowujesz tylko kwotę w cyfrowej walucie, na którą możesz sobie pozwolić.
  2. Istnieje ryzyko, że portfel cyfrowych walut może zostać naruszony przez osoby lub organizacje, które mogą ukraść Twoje fundusze. W zależności od wybranego dostawcy portfela nie ma regresu lub możliwości ubezpieczenia swoich cyfrowych funduszy

Czy jest to bezpieczne?

To jest całkowicie bezpieczne. BuyCoinNow.com system jest napisany przy użyciu najnowszych środków bezpieczeństwa. Pracują tylko z wiarygodnymi dostawcami rozwiązań płatniczych, więc nie musisz się martwić.

Chronione przez

16 908

Przeprowadzili już tyle pomyślnych transakcji

9 062 269

Dolary zainwestowane przez ich klientów

46 244

Ilość zarejestrowanych użytkowników

Zapłać