Dlaczego warto wybrać Capital.com?

Broker oferuje doświadczenia handlowe za jednym kliknięciem na ponad 3000 znanych na całym świecie rynkach.

0% prowizji i żadnych ukrytych opłat

Wiodące na rynku spready

Szybka realizacja zamówienia

Wysokie standardy prywatności i bezpieczeństwa: Financial Conduct Authority i CySEC

Aplikacja edukacyjna ,kursy online i przewodniki handlowe

Sztuczna inteligencja spotyka się z handlem.

Skorzystaj z najlepszej w swojej klasie technologii sztucznej inteligencji, która analizuje Twoje zachowania handlowe, aby pomóc Ci podejmować bardziej dochodowe decyzje handlowe

Handel prostszy niż kiedykolwiek.

Broker wszystko, co robi, projektuje z myślą o Traderach. Łatwa w użyciu, wielokrotnie nagradzana platforma została stworzona, aby handel był inteligentniejszy, prostszy i bardziej intuicyjny.

Wiodące w branży funkcje na platformie.

Twoja następna lukratywna okazja handlowa jest dostępna tylko po kliknięciu. Dzięki dostępowi do ponad 70 wskaźników technicznych, tysięcy wykresów, nastrojów klientów, alertów cenowych i dźwigni finansowej 1: 200 (dla profesjonalistów) , możesz być mądrzejszym inwestorem niż kiedykolwiek wcześniej.

Wykorzystaj swojego wewnętrznego tradera.

W każdym, łącznie z tobą, jest odnoszący sukcesy trader. Ciesz się dostępem do pięciogwiazdkowych materiałów edukacyjnych dzięki Investmate – Twojemu osobistemu mentorowi handlowemu.

Cele edukacyjne

Dlaczego warto studiować finanse? Tak wielu ludzi, tak wiele celów.

Nowo przybyły i powracający traderzy różnią się punktami wyjścia. Dwóch początkujących i dwóch dojrzałych traderów różni się materiałami których potrzebują do nauki. Dlatego Investmate oferuje dostosowane podejście do edukacji finansowej, w zależności od doświadczenia i potrzeb ucznia.

Bogata treść

Investmate to wszechstronna aplikacja do nauki finansów.  Zaprojektowany bogaty i bezpłatny zestaw narzędzi, który zawiera różnorodne materiały do ​​nauki, ponad 30 kursów obejmuje krótkie lekcje, których ukończenie zajmuje zaledwie 3 minuty.

Najlepsze środki ochrony danych.

Capital.com jest w pełni zgodny ze standardami PCI Data Security Standards , wykorzystuje Transport Layer Security do szyfrowania danych i ufa RBS i Raiffeisen – dwóm z największych zarządzających pieniędzmi w Europie – do przechowywania twoich środków na oddzielnych rachunkach klientów.

Opłaty i prowizje

Capital.com zapewnia większość usług maklerskich bezpłatnie. Dba o przejrzystość polityki opłat. Oznacza to, że jeśli będzie musiał Cię obciążyć, upewni się, że te opłaty są jasne na początku. Opłaty opierają się głównie na prowizjach za spread, które są konkurencyjne na rynku.

Gdzie Broker zarabia pieniądze?

W zamian za oferowanie najlepszych warunków handlowych, Capital.com otrzymuje wynagrodzenie za swoje usługi poprzez spread Kup / Sprzedaj. To proste: kiedy otwierasz nową pozycję, „płacisz” spread – różnicę między cenami kupna i sprzedaży.

Spread jest zawsze uwzględniony w wycenionej cenie i nigdy nie jest dodatkową opłatą płatną przez Ciebie.

Cena spreadu różni się w zależności od instrumentu, więc najlepszym sposobem sprawdzenia spreadu dla wybranego instrumentu jest sprawdzenie informacji o spreadach na żywo dostępnych dla każdego instrumentu finansowego na stronie internetowej, a także na platformie mobilnej i internetowej.

Broker Pokrywa wszystkie koszty wpłat i wypłat

Uznani za najlepszą platformę transakcyjną i najbardziej innowacyjnego brokera nie bez powodu: Broker pokrywa wszystkie opłaty związane z wpłatami i wypłatami. Wszelkie opłaty, które ponosisz podczas przesyłania pieniędzy na oraz z konta Capital.com, są pobierane przez Twój bank lub wystawcę płatności.

Broker konwertuje wszystkie waluty obce nieobsługiwane przez wybraną metodę płatności, więc nie musisz tego robić.

Dodatkowe opłaty

W zależności od Twoich nawyków handlowych broker może pobierać następujące opłaty (nie martw się, Broker nadal jest tani!):
 

Opłata za trzymanie pozycji przez noc


Capital.com pobiera opłatę za noc, która jest oparta tylko na dostarczonej dźwigni, a nie na całej wartości Twojej pozycji. Ponieważ opłata za noc różni się w zależności od instrumentu, możesz znaleźć konkretną opłatę za noc dla wybranego instrumentu w panelu informacji rynkowych na platformie Capital.com. Po co płacić więcej, skoro Broker może zająć się Twoimi transakcjami przez noc za mniej?