0 0
Read Time:1 Minute, 4 Second

DAX40

Daily r3 15900
Daily R2 15700
Daily r1 15400
Daily PP 15210
Daily s1 14910
Daily S2 14715
Daily s3 14415

Wczoraj Niemiecki indeks szedł jak po sznurku w dół aż inwestorzy ujrzeli psychologiczny poziom cenowy 15000. Ponowna próba testowania poziomu stworzyła podwójne dno i dala szanse na zawarcie pozycji zgodnie z nowym trendem krótkookresowym. Sygnałem nie było podwójne dno, ale wolumen który się utworzył podczas wzrostu ceny i wybicia lokalnego poziomu z interwału czasowego M1.

Czego oczekujemy dziś? Wzrostu. Ale dopiero będę reagował na zachowanie rynku, bo tak jak pisałem wczoraj dopuszczam wybicie dołka aby zamknąć pozycję zabezpieczające i dopiero odbić cenę we właściwym kierunku. Na drugim obrazie możecie zobaczyć że jest jeszcze druga opcja na dłuższy termin którą też biorę pod uwagę. Jest to wykonanie największej korekty w ruchu wzrostowym. Pokazałem to na drugim obrazie.

Scenariusz na dziś jest taki jak codziennie. Dostosowuje się do rynku w czasie rzeczywistym, i zawieram pozycje zgodne z trendem z niskiego interwału czasowego. W tej chwili jeśli lokalny szczyt nie zostanie wybity to będę wchodził w pozycję krótkie. Na obrazie pokazałem co musi się wydarzyć żebym zaczął wchodzić w pozycję długie. Wczoraj mieliśmy taką sytuację, moje nastawienie było na wzrosty, ale do czasu wejścia Europy dołek został wybity i już w grze była tylko krótka sprzedaż.

M1 DAX40
D1 DAX40

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.