0 0
Read Time:46 Second

Wraz ze zbliżającym się końcem piątkowej sesji widoczne jest tworzenie się kanału spadkowego. Sygnał spadkowy przed południem wskazał kierunek inwestorom który po korekcie jest kontynuowany, a zbiegać się na to może koniec tygodnia a przede wszystkim koniec miesiąca i domykanie kontraktów.

Na zrzucie widać poziom wsparcia pokrywający się z nowo tworzonym kanałem. Jeśli ruch się utrzyma jest szansa na dojście do poziomu fibo 38.2

Do końca sesji raczej powinniśmy spodziewać się już ruchu bocznego, ale od nowego tygodnia okażę się czy kurs utrzyma trend spadkowy i osiągnie któryś z wyznaczonych punktów czy wyjdzie górą z kanału i będzie kontynuował wzrost, co jest całkiem możliwe mając na uwadze Brexit, silną gospodarkę GB oraz słabnącego USD który mimo kilku prób nie daje rady się wzmocnić. Inwestorzy zdają sobie sprawę z tego że bezpieczna przystań dolara US w pierwszym ataku pandemii okazała się niestabilna, i obecnie wiele instytucji ucieka w rynki o silniejszej pozycji gotówki narodowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.