Historia Giełdy BitBay

BitBay to największa giełda cyfrowych walut w Europie Środkowo-Wschodniej i trzecia w Europie, która zadebiutowała w 2014 roku w Polsce. Założycielem platformy i jej wieloletnim CEO jest Sylwester Suszek — popularyzator idei kryptowalut, członek Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin oraz prelegent wielu branżowych konferencji w kraju i za granicą. Współtworzył wcześniej dwie duże firmy z sektora finansowego, co pozwoliło mu, wraz ze wspólnikami, zbudować silną, szybko rozwijającą się giełdę. W maju 2018 roku giełda BitBay przeniosła swoją działalność na Maltę i dalej prężnie się rozwija. 1 Listopada operatorem platformy BitBay został BB Trade Estonia OÜ z licencją w Estonii. Na fotel prezesa wrócił Sylwester Suszek.

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Druga wersja systemu miała odsłonę w 2015 roku. Zostały udoskonalone procedury oraz wprowadzone ułatwienia dla użytkowników oraz pierwsze profesjonalne narzędzie traderskie. Pojawiły się również nowe kryptowaluty takie jak Etherum, Litecoin, Lisk. W zespole pracowało już 31 osób. Jednocześnie rozpoczęliśmy ekspansję międzynarodową, otwierając drugi oddział w Amsterdamie.

Na początku 2016 rozpoczęto prace nad wersją 3.0 platformy. Skład zespołu został rozszerzony w tym czasie do 70 osób. Pojawiają się w międzyczasie nowe produkty, takie jak: Kantor Bitcoin oraz Płatności Bitcoin.

Premiera odbyła się pod koniec września 2017 roku.

BitBay aktywnie działa popularyzując Cyfrowe Waluty i Blockchain na całym świecie.

Akcje charytatywne

Wspierali domy dziecka, schroniska dla zwierząt, służbę zdrowia w walce z koronawirusem oraz WOŚP w latach 2015-20 zbierając łącznie ponad 262 400 złotych.

Eventy

Jeżdżą po całym świecie. Możesz Ich spotkać na takich eventach jak FXCuffs, Forum Ekonomiczne, konferencje Cointelegraph i wielu innych. Byli już w Czechach, Niemczech, Holandii oraz Indiach.

Edukacja i Prawo

Edukują wszystkich, również uczestnicząc w tworzeniu prawa w komisjach rządowych, mających na celu jeszcze lepszą obsługę prawną instrumentów finansowych w zakresie AML i KYC. Pracownicy działu AML posiadają certyfikaty (CAMS), uznawanej na całym świecie kwalifikacji PPP.

Nagrody, Certyfikaty i publikacje

Najlepsza Giełda Kryptowalut 2017
Cryptocurrency World Expo
Polska Nagroda Innowacyjności 2017
Polski Kongres Przedsiębiorczości
Najlepsza Giełda Kryptowalut
Berlin Summit 2018
BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut
Giełda Blockchain Roku Invest Cuffs 2019
99% Klientów poleciłoby swoim bliskim otwarcie konta w BitBay

Satysfakcja użytkowników

Giełda kryptowalut BitBay

BitBay jest trzecią co do wielkości giełdą kryptowalut w Europie. Platforma powstała w 2014 w Polsce. Dziś mają prawie milion użytkowników z całego świata. Giełda BitBay oferuje możliwość handlu ponad trzydziestoma kryptowalutami oraz pozwala na wpłaty i wypłaty w walutach fiat, takich jak USD, EUR, GBP i PLN. Rozwijają i poszerzają swoją ofertę o wyjątkowe i oryginalne produkty, takie jak wewnętrzna wymiana walut fiat, tryb PRO dla zaawansowanych graczy, profesjonalne usługi ICO, czy Program Partnerski dla Użytkowników platformy.

BitBay PRO – Nowy wymiar tradingu

BitBay PRO to specjalny interfejs traderski, który sprawia, że handel dla profesjonalnych traderów staje się jeszcze bardziej ekscytujący. Platforma oferuje zaawansowane narzędzia, wskaźniki MACD, RSI i wiele innych, a także dostosowanie interfejsu do własnych potrzeb czy tryb rysowania.

Bitcantor – ekspresowy kantor kryptowalut

Bitcantor to platforma umożliwiająca transakcje zakupu oraz sprzedaży kryptowalut Bitcoin, Litecoin oraz Ethereum. Bitcantor jest miejscem przygotowanym dla użytkowników oczekujących szybkiej transakcji, ceniących sobie profesjonalizm oraz łatwość obsługi. Kantor kryptowalut to przejrzyste informacje o kursie i proste narzędzia służące dokonaniu transakcji, a także program partnerski, dzięki któremu można zarabiać w prosty sposób.

BitBay Pay – Operator płatności kryptowalut

BitBay Pay to innowacyjna platforma pozwalająca na akceptowanie Bitcoina jako zapłaty, zarówno w sklepach online, jak i stacjonarnych. Usługa, którą oferujemy umożliwia proste, szybkie i bezpieczne płatności, które można zaimplementować do każdego biznesu. Codziennie obsługujemy ponad 50 000 transakcji! Dzięki BitBay Pay można dokonywać płatności z każdego miejsca na świecie.

BitBay Cash – Kupuj kryptowaluty za gotówkę!

BitBay Cash to serwis dzięki któremu w łatwy sposób możesz zamienić gotówkę (PLN, EUR, USD i GBP) na kryptowaluty. Usługa pozwala na zakup voucheru stacjonarnie oraz jego wygodną realizacje online. BitBay Cash posiada również ofertę dla partnerów biz-nesowych, którzy zarabiają dołączając do międzynarodowej sieci dystrybucji voucherów.

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut