Zespół Kriptomat – jest zespołem cyfrowych i technologicznych entuzjastów ze Słowenii, domu Bitstamp, Iconomi, NiceHash, Viberate i wielu innych wysokiej jakości projektów dotyczących walut cyfrowych. Jako jedni z pierwszych fanów kryptowalut, znaleźli potrzebę na usługę dla „zwykłych ludzi” (jak przyjaciele czy członkowie rodziny), która umożliwi całkowitemu żółtodziobowi wkroczenie do świata kryptowalut w prosty i szybki sposób.

Uruchomili kilka udanych projektów cyfrowych włączając w to Spletnik – cyfrową agencję marketingową i Platformax – narzędzie sprzedaży dla zespołów wewnętrznej-sprzedaży. Tym razem poświęcili się stworzeniu usługi cyfrowej waluty, z której ludzie będą korzystać z przyjemnością.


Niskie i przejrzyste opłaty

Kriptomat pobiera symboliczną opłatę za kupowanie i sprzedawanie kryptowalut. Przed potwierdzeniem każdej transakcji zawsze informują Cię o opłatach.

Regulowana i zgodna z prawem

Platforma Kriptomat ma pełną licencję na prowadzenie działalności w Estonii i podlega przepisom UE. W trosce o bezpieczeństwo swoich użytkowników gwarantują, że ich serwis działa zgodnie z prawem.

Dodaj wiele rachunków bankowych i korzystaj z wielu kart kredytowych

Z kontem na platformie możesz połączyć wiele rachunków bankowych lub możesz korzystać z wielu różnych osobistych kart kredytowych, aby dokonywać natychmiastowych zakupów.

Obsługują wiele popularnych walut cyfrowych

Obecnie obsługują wiele popularnych walut, takich jak bitcoin czy ethereum, a co tydzień do ich platformy dodawane są kolejne.


Płać kartą kredytową lub EUR

Kupuj kryptowaluty natychmiast, korzystając ze swojej osobistej karty kredytowej, lub dokonaj przelewu ze swojego rachunku bankowego, aby kupować większe kwoty za EUR.


Mówią twoim językiem

Ich serwis jest dostępny w ponad 20 językach, dzięki czemu wkraczając w świat cyfrowych walut, możesz wszystko zrozumieć. Gdy potrzebujesz pomocy, możesz szybko skontaktować się z nimi poprzez czat lub pocztę e-mail.

Kupuj i wymieniaj kryptowaluty w łatwy sposób

Kupowanie kryptowalut i ich wymiana nigdy nie były łatwiejsze. Wybierz swoją ulubioną kryptowalutę i od razu ją kup lub wymień ją z powrotem na EUR i wypłać uzyskane w ten sposób środki na swój osobisty rachunek bankowy.