Zaczynamy

Mimo nam poinformować że nawiązaliśmy kontakt z Fundacją APETO. Od teraz zgromadzone środki będą przekazywane dla i na rzecz Fundacji.

Na wstępie Napiszę że prawdopodobnie jest to jedyna taka strona na którą trafiłeś w Internecie o takiej tematyce, oraz wyjaśnię jak pomagać nic nie wydając. Możesz to robić rejestrując się z naszych linków, banerów, przekierowań lub podając nasz numer lub kod Partnera u brokera którego chcesz założyć rachunek. U części brokerów jesteśmy w stanie wynegocjować dodatkowe rabaty dla rejestrujących się z naszego serwisu, wtedy Twoje prowizje handlowe są mniejsze a ułamek prowizji broker przekazuje Partnerowi. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapraszamy do kontaktu.

W innych częściach serwisu znajdziesz opisy i porównania brokerów.

Ogólna zasada stron w Internecie opiera się na takim lub podobnym mechanizmie, z tą różnicą że my robimy to aby pomóc słabszym, a większość serwisów dla czystego zysku ich właścicieli.

Dodatkowo nad każdym wpisem zobaczysz poruszającą się grafikę. Jest to odnośnik do strony publish0x.com na której zamieszczam również te same analizy co na stronie. Możesz zarejestrować się w serwisie, i codziennie dawać napiwek który Ciebie nic nie będzie kosztował. Wystarczy kliknąć, a im nas więcej, tym więcej zbierzemy dla potrzebujących.

Tak więc pomaganie jest łatwe 🙂

Serwis powstał trochę z powodu luki w czasie, a bardziej z zamiłowania do rynków finansowych, rynków międzynarodowych i ogólnie rzecz ujmując do zarabiania. Zaczynamy od małego pomysłu bez większych nadziei, bo w zasadzie to co się wydarzy może mieć pozytywny wpływ na innych.

Działamy na rynku codziennie, więc nieraz mamy mniej czasu na uzupełnianie treści, ale zapewne codziennie jakaś analiza się znajdzie.

Naszym głównym celem podczas tworzenia serwisu jest przekazanie zdobytej do tej pory wiedzy, dzielenie się pomysłami inwestycyjnymi, oraz pomoc w uniknięciu podstawowych błędów przez które 80% inwestorów traci na rynkach.

Z czasem w serwisie pojawiać się będzie coraz więcej linków i odnośników dzięki którym serwis będzie mógł czerpać małe korzyści nie powodując jednocześnie żadnych obciążeń w stosunku do drugiej strony. Na przykład ta reklama na dole jest od Google, więc tym bardziej nic nie tracisz jeśli coś Cię z niej zainteresuje.

Za wpływy które wygeneruje portal będziemy wspomagać instytucje charytatywne działające na rzecz dzieci i zwierząt. Nie potrzebujemy brać korzyści dla siebie, my zarabiamy na rynku więc niech nasza praca włożona w serwis przyniesie korzyść innym.

Od początku stawiamy na uczciwość nie zapewniając o różnych cudownych strategiach i nie uzależniając przekazywania wiedzy i analiz od rejestracji pod naszymi linkami u brokerów. Praktyka rynku pokazuje że niektórzy z traderów mających swoje grupy uzależniają udział w „darmowych szkoleniach” z naciskiem na darmowe pod warunkiem że zarejestrujesz się u brokera z linka przesłanego w e-mail, lub podanego w inny sposób. To nie jest darmowe, to jest uzależnienie przekazywania wiedzy od tego że taka osoba będzie czerpała korzyści z Twojego handlu gdy zarejestrujesz się z linka tylko po to abyś mógł uczestniczyć w jakiś spotkaniach online, być w utworzonej do tego celu grupie lub dostać materiały które z łatwością znajdziesz w sieci! I uczciwie należało by o tym za każdym razem informować, a nie pokazywać konta po 100k i mydlić oczy nowicjuszom.

Tak więc rejestrując się w firmach i klikając bezpośrednio w link z naszej strony wspierasz organizacje charytatywne i tym samym robisz coś dobrego dla innych dla których los nie był tak łaskawy jak dla większości.

Kiedy zbierze się nas choć małe grono ludzi, co kilka miesięcy robiona będzie ankieta w której wspólnie wybierzemy gdzie przekażemy środki, każdy będzie mógł sprawdzić w wybranej placówce czy rzeczywiście pomoc została udzielona!

Dodatkowo korzystając z usług oświadczasz że masz ukończone 18 lat, tym samym będąc przekierowanym z serwisu pvq.pl masz pełną świadomość jak działają rynki finansowe, i na czym polega mechanizm lewarowania/dźwigni finansowej.

W serwisie mogą być prezentowane materiały multimedialne, tekstowe, analizy, subiektywne oceny rynków, strategie inwestycyjne, nazwy brokerów i firm zajmujących się handlem i pośredniczących w handlu, linki i przekierowania do firm zewnętrznych powiązanymi z rynkami kapitałowymi lub inne. Zawarte materiały nie stanowią porad inwestycyjnych ani sugestii nakłaniających do zawierania transakcji.

Analizy nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z 19.10.2005 ws. informacji stanowiących rekomendacje dot. instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).