Plus500™ – informacje

Plus500 jest wiodącym na rynku dostarczycielem kontraktów CFD, oferującym doskonałe warunki handlu akcjami, parami Forex, towarami, kryptowalutami, ETF-ami, opcjami i indeksami z zastosowaniem innowacyjnej technologii inwestycyjnej.

Kim Jest Plus500 ?

Platforma handlowa Plus500 jest oferowana przez Plus500CY Ltd. Dlatego też Plus500CY Ltd jest emitentem i sprzedawcą produktów finansowych opisanych lub dostępnych na tej stronie. Plus500CY Ltd jest firmą z siedzibą na Cyprze w Limassol. Firma jest upoważniona i regulowana przez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych (CySEC), z licencją nr. 250/14, aby oferować kontrakty na różnice (CFD) w różnych podstawowych produktach. Firma jest szybko rozwijającym się dostawcą kontraktów CFD i obecnie oferuje w swoim portfolio ponad 2000 instrumentów. Plus500CY Ltd jest spółką zależną Plus500 Ltd; spółka notowana jest na rynku głównym dla spółek giełdowych Londyńskiej Giełdy Papierów Wartościowych (LSE) i ma siedzibę w Hajfie.


Pieniądze klienta

Po otwarciu konta, Plus500CY Ltd będzie przechowywać Twoje fundusze na wydzielonej podstawie, tj. osobnych numerach rachunków, zgodnie z zasadami traktowania środków klienta Cypryjskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd.

Ochrona pieniędzy klientów
Wszystkie fundusze klienta są przechowywane na wydzielonym rachunku bankowym klienta, zgodnie z zasadami traktowania funduszy klientów Cypryjskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd
Plus500CY Ltd wykorzystuje wyłącznie własne środki w hedgingu
Plus500CY Ltd nie przekazuje środków pieniężnych klientów indywidualnych kontrahentom hedgingowym
Plus500CY Ltd nie otwiera spekulacyjnych pozycji na giełdzie
Plus500CY Ltd nie posiada ekspozycji na długi korporacyjne lub państwowe
Plus500CY Ltd jest regulowany przez CySEC
Plus500CY Ltd nie inwestuje środków klientów indywidualnych

Fundusz Odszkodowań Inwestorskich

Plus500 jest członkiem ICF, regulowanym prawem Republiki Cypryjskiej. Plus500 daje Ci bezpieczeństwo, zasoby, globalny zasięg i obsługę międzynarodowej organizacji, posiadającej ponad milion klientów na całym świecie, którzy przeprowadzają miliony transakcji miesięcznie. Ponadto Plus500 nie jest obciążona długami, wykazując znaczną nadwyżkę płynności i utrzymując istotne ustawowe rezerwy kapitałowe w stosunku do odpowiednich wymogów regulacyjnych. Czytaj więcej:  Fundusz Odszkodowań Inwestorskich


Najwyżej oceniana platforma obrotu CFD

Plus500 jest jedną z najwyżej ocenianych aplikacji do handlu kontraktami CFD w Apple App Store i Google Play. Jej zalety to łatwość użycia oraz wiele zaawansowanych funkcji. Aplikacja oferuje ponadto kontrakty CFD na wiele popularnych instrumentów finansowych.

Broker oferuje również filmy instruktażowe z popularnymi strategiami inwestycyjnymi:

Spready Kupna/Sprzedaży

Plus500 jest kompensowany za swoje usługi za pośrednictwem spreadu Kupna/Sprzedaży (Sprzedaj/Kup), więc kiedy otworzysz pozycję, w zasadzie „płacisz” spread. Spread ten jest uwzględniony w kwotach notowanych przez Plus500 i nie jest to dodatkowa opłata ani opłata należna od Ciebie powyżej notowanych kwot.

Aby zobaczyć spread dla konkretnego instrumentu, po prostu:

  1. Załóż konto a później się zaloguj. 
  2. Wyszukaj konkretny instrument.
  3. Kliknij ikonę Szczegóły (i) i przewiń w dół do sekcji Informacje.

Oto kilka przykładowych spread dla wybranych instrumentów:

Dodatkowe opłaty

Poniższe opłaty mogą zostać naliczone na Twoim koncie, w zależności od Twojej działalności handlowej:

Nocne finansowanie

Kwota finansowania z dnia na dzień jest dodawana lub odejmowana z Twojego konta, gdy pozycja jest utrzymywana po określonym czasie (określanym jako „Czas nocnego finansowania”).

Opłata za przeliczanie waluty

Plus500 pobierze opłatę za przeliczanie waluty dla wszystkich pozycji na instrumenty wyrażone w walucie innej niż ta na Twoim koncie. Opłata za przeliczanie waluty będzie odzwierciedlona w czasie rzeczywistym w niezrealizowanym zysku i stracie otwartej pozycji.

Zatrzymany StopLoss

Unikalny rodzaj zlecenia, który pomaga zarządzać ryzykiem gwarantując stop stratę. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z tej funkcji, pamiętaj, że ponieważ gwarantuje ona, że ​​Twoja pozycja zostanie zamknięta po określonej, żądanej stawce, podlega ona szerszemu Sprad’owi.

Opłata za nieaktywność

Zostanie pobrana opłata w wysokości do 10 USD na miesiąc, jeśli nie zalogujesz się na swoje konto handlowe w okresie przynajmniej trzech miesięcy. Od tego momentu, opłata ta będzie pobierana raz na miesiąc tak długo, jak nie zalogujesz się na to konto.

72% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy