0 0
Read Time:1 Minute, 16 Second

Witajcie w kolejnym tygodniu gdzie sprawdzimy co dzieje się na wykresach.

EURUSD H4 Para walutowa która wstępnie się odbiła się od wsparcia ale Azja praktycznie jednym ruchem zbiła cenę. Obecnie na obrazie zaznaczyłem wsparcie na którym jesteśmy. Cena kilkukrotnie reagowała na tym poziomie cenowym, ale osobiście poniedziałek zostawiam do obserwacji minimum do południa aby sytuacja na wykresie była bardziej widoczna.

DAX30 H1 W niemieckim indeksie mamy szanse na wzrost. Cena się otworzyła z luką u góry ale sesja Azjatycka sprawnie zbiła kurs do linii poprowadzonej jak na obrazie. Jeśli poziom się utrzyma jest szansa na dalsze wzrosty, jednak dzisiejsze dane wskazują na zmniejszenie produkcji przemysłowej w Niemczech co może osłabić DAX’a. Jednak jutro oczekuję się delikatnej poprawy bilansu handlowego co jest pozytywnym czynnikiem. Póki co po za rynkiem minimum do sesji Londyn.

USDJPY D1 Sytuacja pary walutowej wygląda nadal optymistycznie. W połowie tygodnia spodziewamy się danych makroekonomicznych które wskazują na dalsze umocnienie dolara Amerykańskiego. Obecnie 50 dni handlowych zanotowało wzrosty które pokryły 150 dni spadków z licznymi korektami. Tak intensywne wzrosty mogą dać niespodziewaną korektę, tym bardziej że zbliżamy się do oporu które jest początkiem dość szerokiej strefy której jeszcze nie zaznaczam.

Srebro H4 Kruszec jak wspominałem w zeszłym tygodniu ma szanse na dalszy spadek. Obecny retest poziomu oporu spowodował dalszy spadek ceny do lokalnego wsparcia. Założeniem było wyjście z wyznaczonej flagi więc ewentualny zasięg zaznaczyłem na obrazie niebieska linią. Będzie to poziom który został wyznaczony od szczytu przed kanałem do dołka kanału. Potem taką samą ilość pipsów od szczytu kanału do wyznaczonego miejsca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.