0 0
Read Time:1 Minute, 10 Second

Witajcie w coraz cieplejsze dni wiosenne. Aż nie chce się siedzieć w domach i w biurach gdy czujemy coraz więcej słońca za oknami. Ale rynek nie patrzy na pogodę więc zabieramy się do analizy.

GBPUSD

Pierwsza para walutowa to funt Brytyjski którego analizowaliśmy w zeszłym tygodniu. Zgodnie z założeniami podąża w wyznaczonym kierunku, ale na poziomie wsparcia kilkukrotne cofnięcia mogły spowodować niepewność. Obecnie celem jest miejsce zaznaczone krzyżykiem. W tamtym miejscu zobaczymy jak sytuacja będzie wyglądała dalej.

USDCAD

Para walutowa która trochę mnie zwiodła, ponieważ oczekiwałem że dolar umocni się względem Dolara Kanadyjskiego. Jak widać na wykresie w niższym interwale czasowym cena miała odbicie ale po danych makro para wróciła do dalszych spadków. Niestety zamknięcie na zero pozycji nie jest fajne. Ale twierdzę że; „lepiej zamknąć 5 razy na zero niż raz stracić”. Obecnie W interwale czasowym W1 widać że zbliżamy się do wsparcia. Na tę chwilę decyzji nie podejmuje.

ETHEREUM

Analiza ETH w obecnej chwili może być tylko czysto spekulacyjna. Widać że zarówno spadek ceny jak i wzrost przeplata się wzajemnie zwiększającymi i zmniejszającymi wolumenami. Świadczy to na pewno o tym że wielu inwestorów nie jest do końca pewnych dalszych, ciągłych wzrostów, więc realizują częściowe zyski, odkupując również po spadkach ceny. Na tę chwilę ciężko określić zarówno zasięg jak i ewentualną korektę, ponieważ projekt jest bardzo mocny ze względu na szerokie wykorzystanie go przez użytkowników tworzących rozwiązania oparte na ekosystemie kryptowaluty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.