0 0
Read Time:1 Minute, 10 Second

Witajcie w coraz cieplejsze dni wiosenne. Aż nie chce się siedzieć w domach i w biurach gdy czujemy coraz więcej słońca za oknami. Ale rynek nie patrzy na pogodę więc zabieramy się do analizy.

GBPUSD

Pierwsza para walutowa to funt Brytyjski którego analizowaliśmy w zeszłym tygodniu. Zgodnie z założeniami podąża w wyznaczonym kierunku, ale na poziomie wsparcia kilkukrotne cofnięcia mogły spowodować niepewność. Obecnie celem jest miejsce zaznaczone krzyżykiem. W tamtym miejscu zobaczymy jak sytuacja będzie wyglądała dalej.

USDCAD

Para walutowa która trochę mnie zwiodła, ponieważ oczekiwałem że dolar umocni się względem Dolara Kanadyjskiego. Jak widać na wykresie w niższym interwale czasowym cena miała odbicie ale po danych makro para wróciła do dalszych spadków. Niestety zamknięcie na zero pozycji nie jest fajne. Ale twierdzę że; „lepiej zamknąć 5 razy na zero niż raz stracić”. Obecnie W interwale czasowym W1 widać że zbliżamy się do wsparcia. Na tę chwilę decyzji nie podejmuje.

ETHEREUM

Analiza ETH w obecnej chwili może być tylko czysto spekulacyjna. Widać że zarówno spadek ceny jak i wzrost przeplata się wzajemnie zwiększającymi i zmniejszającymi wolumenami. Świadczy to na pewno o tym że wielu inwestorów nie jest do końca pewnych dalszych, ciągłych wzrostów, więc realizują częściowe zyski, odkupując również po spadkach ceny. Na tę chwilę ciężko określić zarówno zasięg jak i ewentualną korektę, ponieważ projekt jest bardzo mocny ze względu na szerokie wykorzystanie go przez użytkowników tworzących rozwiązania oparte na ekosystemie kryptowaluty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *