0 0
Read Time:1 Minute, 20 Second

Witajcie. U góry macie obrazek który pokazuje jak możecie przekazać kilka centów za każdy czytany artykuł i analizę. Nic to nie kosztuje po za chwilą czasu na kliknięcie. Całość z łącznie zarobionych pieniędzy zostanie przekazana na wspólnie wybrany, dobroczynny cel.

USDCHF

Para walutowa utrzymuje wyraźny trend spadkowy bez mocniejszych wybić do góry. Oczywiście nie próbujemy zawierać transakcji przeciw panującemu trendowi dlatego czekamy na wybicie poziomu zaznaczonego na obrazie. Dopiero gdy cena przekroczy linię będziemy mogli rozglądać się za pozycje długą.

EURUSD

Widać że para walutowa Euro do Dolara Amerykańskiego utrzymuje się w wyznaczonym kanale. Przez doniesienia o zbyt mocnej walucie Euro cały czas czekam za rozwinięciem sytuacji ponieważ kanał spadkowy wskazuje na formację flagi w trendzie wzrostowym. Niestety sytuacja z zbyt mocną walutą może doprowadzić do sytuacji że cena będzie celowo obniżana aby osiągnęła akceptowalny poziom. Handlowców takie tłumaczenie nie satysfakcjonuje, ale nie mamy wpływu na rynek, i dlatego dostosowujemy się do tego co dzieje się na wykresach.

XAUUSD

Złoto widocznie się zatrzymało co doprowadziło do księgowania zysków inwestorów którzy grają cały czas przeciw trendowi. My czekamy na poziom zaznaczony przerywaną linią. W tamtym miejscu będę szukał okazji do wejścia w pozycję długą. Jeśli poziom zostanie przebity i nie pojawi się sygnał do zawarcia transakcji będę analizował inny plan.

BTC

Analiza BitCoin ostatnim czasem jest bardzo skuteczna. Mam nadzieje że korzystacie i wiecie kiedy kupować największą kryptowalutę. Na obrazie macie zaznaczone dokładnie to o czym pisałem w zeszłym tygodniu, polecam abyście cofnęli się do poprzednich wpisów. Obniżenie ceny które zostało w całości skupione przez inwestorów, i duże zakupy na dużym wolumenie. Na to czekamy, i trzymamy dalej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.