0 0
Read Time:1 Minute, 18 Second

Witajcie. Przeglądam wykresy i na pierwszy rzut oka nie widać zbyt wiele. Często po weekendzie jest tak że trzeba poczekać żeby zobaczyć „ten” kierunek.

DAX40

Daily R3 16180
Daily R2 16150
Daily R1 16120
Daily PP 16090
Daily S1 16060
Daily S2 16030
Daily S3 16000

Niemiecki indeks cała sesję Azjatycka spadał więc teraz jest szansa na odbicie, ale w przypadku przebicia lokalnego wsparcia które zaznaczyłem na obrazie będziemy dalej spadać. Pierwszy punktem kontrolnym będzie granica linii trendu która została poprowadzona po dołkach podczas wzrostów. Drugim miejscem będzie OverBalnace który pokazywałem w zeszłym tygodniu.

XAUUSD

Złoto cały czas porusza się w trendzie wzrostowym. Mimo dużych oczekiwań kolegów i koleżanek z forów na spadek i ładną korektę cena złota cały czas rośnie. W zasadzie w zeszłym tygodniu od tego zacząłem Poniedziałkowy przegląd 😉 Obecnie zaznaczyłem Lokalną linie trendu która będzie broniona, ale biorę pod uwagę wybicie dołem aby „wyczyścić” zabezpieczenia zabezpieczające i potocznie nazywane „słabe ręce”. Po niskim interwale nadal widać spadki, więc z pozycjami długimi bym się wstrzymał.

EURUSD

Zgodnie z analizą z poprzedniego tygodnia jest reakcja na wskazany poziom. Wsparcie które wstępnie utrzymało cenę i pojawił się sygnał zakupowy. Patrząc na ogólny trend z obrazu który wkleiłem widać spadki, i dopiero po przebiciu czerwonej linii trendu będzie sygnał dla pozycji długich ponieważ możliwa wtedy będzie zmiana trendu. Jednak ja korzystam również z możliwych korekt, i gdy pojawia się okazja próbuje wykorzystywać czyste okazje. W tej parze walutowej pojawił się sygnał w postaci odbicia od wsparcia na które czekałem, ale sygnałem do wejścia jest dopiero zachowanie ceny na niskim interwale czasowym, który daje potwierdzenie i możliwość zaryzykowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.