0 0
Read Time:52 Second

DAX40

Zaczynamy od Niemieckiego indeksu. Sytuacja na wykresie bardzo się uspokoiła, i nie pozostanie tak zbyt długo, ponieważ rynek nie lubi miejsc gdzie pozostają „nie wyjaśnione” sprawy. Widać że obecna konsolidacja jak by trochę zaczęła się zawężać. Czekamy na mocny ruch ponieważ na obecnym poziomie jest ewidentne zbieranie zleceń. Ostatni tydzień miesiąca był mocnym ruchem spadkowym, więc początek miesiąca inwestorzy wykorzystują do zebrania jak największej liczy zleceń aby zbyt mocno nie zmienić ceny dla siebie.

Co na ten tydzień? To co na obrazie. Zasięg nadal realny pokazany na dole krzyżykiem. W przypadku wybicia oporu nad linią którą już raz próbowali wybić wchodzimy z pozycje długie.

USDCHF

Nie ma co dużo pisać. Plan z zeszłego tygodnia cały czas aktualny, czyli wzrost ceny, i wybicie konsolidacji górą. Jedynie do tej pory podczas konsolidacji powstał boks. Ta formacja może zwiastować kontynuację powstałego wcześniej ruchu. W takiej sytuacji miejsce wybicia zaznaczone krzyżykiem będzie wybiciem oporu o możliwym zasięgu takim jak wcześniejszy spadek.

Zależy Wam na analizie jakiś dodatkowych instrumentów? Jeśli tak, napisz w komentarz, albo wiadomości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.