0 0
Read Time:1 Minute, 0 Second

XAUUSD

Złoto na niskim interwale czasowym w piątek dało sygnał spadkowy który był z dość sporym zabezpieczeniem. Obecna sytuacja na wykresie widzę tak jak pokazałem na obrazie. Jeśli w okolicy wyznaczonego poziomy pojawi się sygnał zakupowy to postaramy się go wykorzystać. Jeśli jednak inwestorzy będą dalej sprzedawać prawdopodobnie poczekamy na rozwinięcie sytuacji.

Ropa Naftowa

Dalej czekamy na zrealizowanie się tego o czym pisze od dwóch tygodni. Obecnie wykres nie wygląda już tak jak bym tego oczekiwał, ponieważ im dłużej dana formacja się rysuje tym gorzej. Lepsza jest większa zmienność, i intensywność ruchów, które dają jasne sygnały. Jednak w przypadku zrealizowania zakładanego planu będziemy mieli szanse na dalszy wzrost. Obecnie czekamy na wskazany poziom, ale wejście dopiero po odbiciu na zwiększonym wolumenie, aby nie było zaskoczenia że cena będzie jednak dale spadać.

DAX40

No i co z tym ulubionym wszystkich Niemieckim indeksem? Był pozytywny impuls, ale niestety jak widać po osiągnięciu szczytu odbicia, następne próby wzrostu były już blokowane na coraz niższych poziomach. W ten sposób utworzyły się niższe szczyty który powodują kontynuację trendu spadkowego. Obecnie czekamy do wybicia wsparcia z początku miesiąca i nastawiamy się na ruch o którym pisałem w listopadzie, czyli największa korekta w ruchu z ostatniego półtorej roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.