0 0
Read Time:1 Minute, 7 Second

Witajcie w pierwszy poniedziałkowym przeglądzie rynków. Patrząc na wykresy nie widzę nic szczególnego dlatego analiza będzie krótka. Nie ma sensu na siłę szukać czegoś czego nie ma.

Nasdaq

Zaktualizowałem trochę linie na wykresie i w ten sposób powstał nowy kanał. Dolna linia została poprowadzona po ostatnich dołkach które idealnie ze sobą współgrają. Na podstawie dolnej linii wyznaczyłem górną o takim samym koncie nachylenia, dzięki czemu mamy następny punkt odniesienia jeśli cena będzie dalej szła do góry. W tej chwili jesteśmy w czasie dość szerokiej konsolidacji prawdopodobnie przez politykę monetarną która nie podoba się inwestorom. Ciągłe bezsensowne pompowanie pieniędzy do firm zaczyna się kończyć więc teraz czas na realizację zysków i kupienie nowego jachtu przez właścicieli firm którym pieniądze lecą z nieba od Państwa.

W tej chwili jeśli cena odbije to poziom wskazałem wcześniej, na linii górnego kanału, ale jeśli cena wybije kanał dołem, to i tak nie spodziewa się że pomarańczowa linia zostanie naruszona. Ale poziom 15000 USD już całkiem realnie może być miejscem mocnej reakcji.

Kryptowaluty

Jeśli chodzi o aktywa krypto niestety nie widać pozytywnego sygnału. Czekam cały czas z zakupami, ale jak narazie nie widzę światełka w tunelu. Da się pohandlować małymi ruchami, ale to już bardziej loteria na konsolidacji niż konkretne działanie poparte sygnałem. Ogólnie do połowy roku oczekuje wzrostu ale jak to będzie musimy poczekać, na tę chwilę bez pozycji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.