0 0
Read Time:57 Second

DAX40

Na wykresie który wkleiłem jest dość prosta sytuacja. Cena podczas sesji Azjatyckiej zaliczyła niższy dołek, po czym kurs jest cały czas pompowany do góry. Jedynka na obrazie z wykresem pokazuje opór który został wybity, a który dla nas jest sygnałem wzrostowym. Dwójka to możliwa korekta, jeśli nastąpi, ale patrząc na siłę jaką mają inwestorzy jeszcze przed wejściem Europy raczej nie spodziewam się takiej mocnej korekty. U góry linia trendu która będzie miejscem do obserwacji.

USDCAD

Dwa dolary, Kanadyjski i Amerykański w parze obecnie tworzą szeroką konsolidację. Tak jak zaznaczyłem na obrazie raczej czekamy na wybicie jakiegoś poziomu i dopiero wtedy podejmujemy decyzję. Nie spodziewał bym się dawania szans wejścia na korekcie ponieważ przy tak szeroki zbieraniu zleceń wybicie będzie prawdopodobnie intensywne i szybkie.

XAUUSD

Złoto jest w klasycznym trendzie, obecnie wzrostowym. Na obrazie pokazałem jak ładnie widać w interwale dziennym wyższe dołki. Jeśli spojrzymy na klejony wykres to widzimy że wyznaczony pół roku poziom u góry (szary prostokąt) jest cały czas w grze. Flaga nie jest taka jak na niższych interwałach, ale do tej pory nie została zanegowana, dzięki czemu nadal możemy spodziewać się poziomu 2200 USD i wyżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.