0 0
Read Time:1 Minute, 24 Second

DAX30

Daily R3 – 16140
Daily R2 – 16080
Daily R1 – 16030
PP – 15900
Daily S1 – 15930
Daily S2 – 15880
Daily S3 – 15820

Po mocnym ruchu na Niemieckim Indeksie spodziewalibyśmy się korekty do ostatnich szczytów. Pewnie każdy z Was o tym myśli dlatego ja mam trochę inne nastawienie. Jeśli pojawi się sygnał na dalszy wzrost wchodzę i czekam, ponieważ nadal realne jest nowe ATH. Jeśli cena zejdzie do wsparcia ostrożnie podejmę decyzję ponieważ zakładam że korekta może być mocniejsza i poziom nie zostanie utrzymany. Scenariusz taki jak ostatnio, po wybiciu wsparcia szukam pozycji krókich.

USDJPY

Para Dolara do Jena ma szanse na odbicie, ale może to zostać poprzedzone konsolidacją na poziomie do którego zbliża się cena. Jesteśmy w miejscu wsparcia a dane na ten tydzień dla dolara nie wskazują jednoznacznie na umocnienie lub osłabienie. Ostatecznie jeśli wsparcie nie zostanie wybite z dużą intensywnością zakładam odbicie.

SREBRO

Po dużym ruchu na rynkach metali szlachetnych doszło do korekty i cena się reguluje. W zeszłym tygodniu widzieliśmy próby odzyskania siły ale było by to zbyt łatwe. Osobiście cały czas zakładam umacnianie się metali szlachetnych, ale spodziewam się korekty do wyznaczonego miejsca i odbicia już w prawidłowym kierunku.

BTC

Na rynku krytpowalut widzimy coraz większe niezdecydowanie. Inwestorzy coraz częściej kupują większą ilość krytpowalut, i jednocześnie szybko realizują zyski z powodu braku pewności dalszego kierunku. Zwiększone wolumeny zarówno na wzrostach ceny jak i na spadkach, pokazują że duże paczki kryptowaluty są wymieniane jak na targu z warzywami. Pamiętajmy że cena cały czas rośnie, więc jeśli handlujesz na kontraktach, lub CFD nie ryzykuj gry przeciw trendowi bez wyraźnego sygnału. Łapanie szczytu może zaboleć stratą kapitału. Na obrazie zaznaczyłem co mam na myśli. Decyzje o wejściu w pozycję podejmę dopiero gdy rynek się trochę „uspokoi”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.