0 0
Read Time:1 Minute, 16 Second

Witajcie po tygodniu przerwy. Jestem jeszcze tydzień na urlopie. Postanowiłem zrobić sobie dwa tygodnie przerwy od komputera. Wiąże się to z tym że nie włączam platformy transakcyjnej, stron internetowych, nie wchodzę na pocztę (jestem zupełnie odcięty:) ) Jednak postanowiłem napisać dziś mały post abyście wiedzieli że niebawem wracam. A skoro już siedzę przy komputerze to wrzucę jakąś analizę i sprawdzę co przez ten tydzień się zmieniło. Porównamy wcześniejsze analizy na ile były trafne.

Ropa Naftowa

Ostatnia analiza Ropy Naftowej

Patrząc na wykres dziś widać dokładne spełnienie wyznaczonych warunków. Pokryły się sygnały z analizy technicznej i analizy wolumenu więc można było wejść w transakcję ze stosunkowo małym ryzykiem. Poniżej obraz na którym zaznaczyłem kołem miejsce z poprzedniego tygodnia i wzrost wolumenu razem ze wzrostem ceny po odbiciu od wsparcia.

BTC

Ostatnia analiza BitCoin

Cena nie spadła, i zgodnie z analizą można było kupować kryptowalutę jak napisałem. Sytuacja była dokładnie taka jak oczekiwaliśmy więc było małe ryzyko. Podczas wzrostu obroty zaczęły rosnąć więc mieliśmy idealny sygnał kontynuacji. W tej chwili wolumen spada, więc większe wybicie w którąś stronę na dużym wolumenie może dać sygnał do kierunku.

DAX30

Poprzednia analiza DAX30

Niemiecki indeks nie wypełnił formacji OverBalance. Po wybiciu oporu kontynuował wzrost tak jak zakładaliśmy więc również była szansa na zarobienie. Samo wybicie spowodowała Azja, ale korekta podczas sesji Europejskiej dała szanse na wejście na wsparciu.

Urlop

Wracam do odpoczynku. Życzę zielonego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.