0 0
Read Time:1 Minute, 9 Second

BitCoin

Widzimy że ostatnie oczekiwanie nie przyniosło takiego rozwoju sytuacji na jaki liczyliśmy dlatego czekamy dalej. Mając sprzeczne sygnały z rynku nie powinno podejmować się decyzji na zasadzie; „może się uda”. Na obrazie zaznaczyłem co może się wydarzyć. Niestety ostatni plan nie wypełnił się ponieważ spadek ceny odbył się na bardzo dużym obrocie wolumenu przez co widać było większą siłę sprzedających. Teraz Potwierdzi to sytuacja jak na obrazie, czyli obecny wzrost jest na mniejszym wolumenie (numer 1), i jeśli spadek będzie na zwiększonym wolumenie (numer 2) to znaczy że spodziewać się będę dalszego spadku.

EURUSD

Formacja oRGR zaczyna rysować się na wykresie? Jeśli tak to każdy wie czego możemy się spodziewać. Transakcje zawieramy po wyjściu ceny za linię oporu, najlepiej gdyby było to połączone z dużymi obrotami. Formacja oRGR może świadczyć o odwróceniu trendu, co da nam sygnał do zawarcia transakcji z możliwym większym zyskiem.

USDCAD

Po Kanadyjczyku widać że zaczyna brakować siły na dalszy wzrost i wykres powoli układa się do korekty spadkowej. Miejsce zaznaczone krzyżykiem pokazuje miejsce przełamania które będzie świadczyć o możliwych dalszych spadkach. Dodatkowym argumentem jest piątkowe wybicie linii trendu i korekta do oporu, co świadczy o technicznym ułożeniu ceny przez inwestorów.

DAX40

Daily R3 15890
Daily R2 15795
Daily R1 15670
Daily PP 15580
Daily S1 15455
Daily S2 15370
Daily S3 15245

Czekamy na przebicie oporu i dalszy wzrost. Na tą chwilę mamy trend wzrostowy z wysokiego oraz niskiego interwału czasowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.