0 0
Read Time:51 Second

Akcja na portalu reddit dała zauważalny efekt. Nie jest to tylko delikatne podbicie ceny do góry. Akcja spowodowała wybicie ostatniego szczytu który został obroniony.

Osobiście nie wiem jak na to patrzeć, ponieważ są dwie strony tego zamieszania.. Z jednej strony detaliści którzy razem są w stanie ruszyć rynkiem. Ktoś napisał żeby walor firmy GaneStop i zrobił się rozgłos. Następnie ktoś napisał aby ruszyć srebro i również tak się stało. Ale gdyby na to spojrzeć z drugiej strony? Osoby które były nastawione na dalsze wzrosty na złocie i srebrze po hossie z 2020 roku mogły zostać z wieloma pozycjami które nie zarabiały. Jeśli w tej sytuacji ktoś rzucił pomysł aby napompować kurs za pieniądze detalicznych inwestorów to miał drugą stronę transakcji. Akcja na reddit się udała, a walor mógł zostać sprzedany po bardzo dobrej cenie w całości nie powodując mocnych strat podczas realizacji zysku..

Sam nie wiem co o tym myśleć. W tej chwili cena zatrzymała się w strefie wsparcia, ale w mocno spekulacyjnym rynku analiza techniczna może nie być skuteczna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.