0 0
Read Time:1 Minute, 44 Second

W Europie oraz na świecie jest wielu sceptyków w stosunku do szczepionki na COVID-19. Pojawiają się od samego początku fałszywe informację na portalach prowadzonych przez ludzi którzy często nawet szkoły nie skończyli. Tacy ludzie wrzucają mnóstwo informacji które przyciągają uwagę, nie potrafiąc ich udowodnić. Sam napisałem do kilku osób i nie dostałem żadnej odpowiedzi! Karygodne że nie ma konsekwencji za takie coś. Jednak nie o tym chce napisać.

Komisja Europejska otrzymała prośbę od przedstawicieli rządów o wywarcie nacisku na firmę Pfizer w celu zapewnienia stabilności i terminowych dostaw szczepionek przeciwko COVID-19. Napisano list który został podpisany przez ministrów zdrowia Szwecji, Danii, Finlandii, Litwy, Łotwy i Estonii. Przedstawiciele zarzucają firmie Pfizer że informacja o zmniejszeniu dostaw uzgodnionej liczby szczepionek jest niedopuszczalna, i nie mają zamiaru godzić się na takie warunki.

Ta sama firma Pfizer jednocześnie poinformowała że zwiększa produkcję szczepionek do 2 miliardów dawek rocznie. Zapotrzebowanie jest ogromne na Świecie, i jak widać firmy posuwają się do ograniczonych dostaw kosztem większej ilości Państw na świecie.

Przedstawiciele Państw Europejskich uważają ze wpłynie to na wiarygodność szczepień. Firma Pfizer odpowiada że zmiana maszyn w fabrykach i ponowne testy maszyn spowolnią produkcję o 4 tygodnie. Gdy już firma zostanie rozbudowana, firma Pfizer zakomunikowała że produkcja zostanie zwiększona i wszystkie Kraje dostaną zamówione szczepionki.

Dodatkowo należy nadmienić że nie przekonuje fakt pojawiających się efektów ubocznych występujących w Ameryce i Kanadzie gdzie szczepienia idą stosunkowo sprawnie. Na zdjęciu można zobaczyć Pielęgniarke która trzyma dawkę szczepionki Pfizer-BioNTech przeciwko COVID-19. Butelka ma dokładne informacje jak postępować z lekiem, czasem jego podania od otwarcia i warunkach przechowywania aby był zdatny do podania pacjentowi.

Jak jest w Waszym kraju ze szczepieniami? Mogę powiedzieć jak jest w Polsce. Miesiąc temu było mniej jak 40% chętnych do zaszczepienia. W Polsce wybuchła afera ze szczepieniami ludzi medialnych po za kolejnością. Artyści i sławni ludzie zaszczepili się bezprawnie. Wybuchła afera 🙂 To spowodowało że ilość chętnych ludzi do szczepień bardzo wzrosła.. Ludzie pomyśleli że szczepionka to towar luksusowy, Jeśli sławni ludzie zaszczepili się „po znajomości” po za kolejnością, to każdy „zwykły” człowiek też nagle chce..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.