1 0
Read Time:51 Second

Dolar Amerykański w ostatnim czasie umacniał się do większości walut, i mogliśmy to również zaobserwować na parze z Dolarem Kanadyjskim, jedna w czasie gdy inne waluty wyhamowały, Kanadyjska waluta nabierała rozpędu. Jeszcze do wczoraj zakładałem pozycję długie, retest do wsparcia i książkowe odbicie mnie w tym utwierdziło, jednak jak widać sytuacja ma się nieco inaczej.

Teraz zakładając dalsze spadki, ostatnim punktem odbicia może być obszar gdzie kończy się czerwona linie na granicy z kanałem spadkowym. Jeśli ten poziom nie spowoduje intensywnego odbicia dalszy spadek jest nieunikniony.

Dziś kolejne dane makroekonomiczne dla USA oraz przemówienie prezesa FED które ma zazwyczaj duży wpływ na rynek. Dane makro analitycy zakładają że będą bycze dla waluty, więc może prezes FED dodatkowo napędzi lawinę dobrych informacji dzięki czemu możemy zaobserwować odwrócenia trendów na niektórych parach walutowych z Dolarem Amerykańskim.

Przemówienie planowane na godzinę 18.30 czasu Europejskiego

Jeśli zaś waluta dalej będzie notowała spadki to mocniejszy przystanek możemy oczekiwać na poziomie 1.2505 gdzie wyznaczona strefa oporu może zatrzymać walutę na dłuższą chwilę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.