________________________________________________________________________

Czy myślałeś lub myślałaś kiedyś jak by to było dzielić się zdobytą na rynku wiedzą z czytelnikami w Internecie? Oczywiście każdy może to robić poprzez fora Internetowe, każdy może tam napisać co chce, po części anonimowo zakładając kolejne konta (to jest słabe). Każdy również może zasypać obraźliwymi komentarzami nie mając pojęcia o rynku – to również jest słabe.. Lecz nie o to chodzi.

Z racji tworzenia magazynu na zasadzie zajęcia dodatkowego, „w wolnej chwili” szukam osób znających temat rynków finansowych, najlepiej z doświadczeniem, aby wiedza nie przedstawiała tylko i wyłącznie teoretycznej lewej strony wykresu, ale również wskazywała możliwe scenariusze zachowania cen instrumentów w przyszłej perspektywie.

Magazyn tworzę nie pobierając wynagrodzenia ani prowizji od brokerów dzięki przyciągniętym klientom. Zyski które w ten sposób magazyn pozyska zostaną przekazane na chore dzieci i bezdomne zwierzęta w schroniskach. Jestem zdania że zarabiając na rynku nie potrzebuje naganiać ludzi brokerom i płaszczyć się o każdego dolara tak jak to robi wielu Wielkich traderów. Jeśli ktoś pokazuje że zarabia 50k, 100k, itd. w miesiąc to po co jeszcze wysyła co chwile linki, i nagania nowych klientów brokerowi?

Prawda mogła by zaskoczyć wielu, lecz ze względów prawnych nic więcej napisać nie wolno 🙁

Tak więc, jeśli któreś poniższe stwierdzenie pasuje do Ciebie:

Masz doświadczenie na rynku

Chcesz współtworzyć magazyn który działa na zasadzie Pro Publico Bono

Wiesz co to układy na wykresie

Potrafisz zrobić analizę np. falową

Chcesz przekazać mniej doświadczonym coś dzięki czemu udało Ci się w końcu zarabiać na rynku

Lub po prostu myślisz że Twoja wiedza komuś pomoże

Napisz do nas. Porozmawiamy i uzgodnimy w jaki sposób możemy zacząć współpracę.